Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Ewa Saulewicz

Nauczyciel pianina

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacja Muzyczna- Dyrygentura Chóralna.

Absolwentka studiów pierwszego stopnia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Sztuki – Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Absolwentka studiów podyplomowych w Szkole Wyższej B. Jańskiego – Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Od kilku lat współpracuje z warszawskimi i mareckimi przedszkolami, w których prowadzi zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci. Uczestniczka wielu kursów doskonalących dla nauczycieli rytmiki.

Natalia Zalewska

Nauczyciel pianina

Studiuje muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim i przygotowuje się do obrony pracy dyplomowej na kierunku muzykoterapia na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Od 7 lat prowadzi różnego rodzaju zajęcia muzyczne, między innymi rytmikę w jednym z wołomińskich przedszkoli oraz indywidualne lekcje gry na fortepianie.

Jest muzykoterapeutką w Wołomińskim Kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie i ruchowo.

Interesuje się teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona oraz możliwościami jej wykorzystania w formalnym nauczaniu.

Krzysztof Kudła

Nauczyciel w programie gitarowym.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Opolu na kierunku gitara klasyczna. Od 2006 roku pracował jako nauczyciel gry na gitarze w opolskich szkołach muzycznych. Od 2013 był związany ze Szkoła Muzyczną Yamaha w Opolu. Ukończył wiele kursów i warsztatów gitarowych (m.in. w Jarocinie - Polska Akademia Gitary, Opolu, Gliwicach i Częstochowie).

Adam Michalczyk

Nauczyciel w programach wokalnych.

Wokalista zespołu Sound'n'Grace z którym nagrał 3 studyjne płyty, regularnie koncertuje, niejednokrotnie miał okazję wystąpić na największych scenach w Polce, w tym tej opolskiej i sopockiej. Utwory z jego wokalnym udziałem możemy usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych. Występował w Teatrze Studio Buffo w spektaklu muzycznym ``Cohen-Novavica`` oraz Teatrze Muzycznym Roma w musicalu ``Les Miserables``. Jest członkiem zespołu wokalnego orkiestry Teatru Muzycznego Roma, gdzie śpiewał w spektaklach ``Ale musicale``, ``Piloci``, ``Aida`` oraz aktualnie w musicalu ``Waitress``. Współpracował m.in z Mariką, orkiestrą The Engeeniers Band oraz zespołem Lumen. Użyczał głosu w kilku reklamach telewizyjnych. Uczestnik szkolenia terenerskiego prowadzonego przez trenera programu The Voice of Poland.

Dominika Stanisz

Nauczyciel skrzypiec

Skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec. Zwyciężczyni międzynarodowych konkursów: “World Open Online Music Competition 2021” oraz “IMKA International Music & Dance Competition 2021”. Laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu w ramach festiwalu „W barokowym stylu” (2021). Występuje na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej, m. in. w Polsce, Francji, Niemczech, Meksyku i Chinach. Ma na swoim koncie recitale solowe: w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie (2016), w Akademii Muzycznej w Krakowie (dyplom licencjacki, 2019), Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie (dyplom magisterski, 2021) oraz podczas koncertów finałowych na kursach mistrzowskich. Uczestniczyła w festiwalach kameralnych i orkiestrowych: “La Folle Journeé” (Warszawa, 2014, 2012), Międzynarodowy Festiwal Duettissimo (Kraków, 2018), Międzynarodowy Festiwal im. Jana Kiepury (Krynica Zdrój, 2017, 2018), Przedwiośnie Młodych (Kraków, 2018), Muzyczny Festiwal Młodych (Jugend Musik Fest) (Sachsen-Anhalt, Niemcy, 2016). W 2016 r. została koncertmistrzynią Polskiej Orkiestry Młodzieżowej – Lutosławski Youth Orchestra.

Patrycja Przybylska

Nauczyciel pianina

Od wczesnego dzieciństwa muzyka była bardzo ważnym elementem mojego życia. Od 7 roku życia jestem związana całym sercem z grą na fortepianie. W liceum odkryłam, że także śpiew jest dla mnie czymś wyjątkowym i postanowiłam rozwijać się w tym kierunku.
Pedagog specjalny, wieloletni nauczyciel zajęć umuzykalniających z dziećmi żłobkowymi i przedszkolnymi. nauczyciel wielu programów dla dzieci w Szkole Muzycznej Yamaha. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów, m. in. Programów Szkół Muzycznych Yamaha, Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg. Batii Strauss, Logorytmika- ruch, słuch, słowo., ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.
Praca z dziećmi i obserwacja jaki wpływ ma na ich rozwój muzyka oraz ich spontaniczność i radość jaką czerpią z zajęć jest wielką motywacją i inspiracją. Cudownie jest pokazywać im świat muzyki z wielu gatunków poprzez zabawę i różne formy aktywności.
Prywatnie mama wspaniałego syna i dwóch cudownych córek, którzy od najmłodszych lat aktywnie wspierają mnie w przygotowaniach do Wielkich Przygód Muzycznych ????

Paweł Jedliński

Nauczyciel perkusji