Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Ewa Saulewicz

Nauczyciel w wielu programach dla dzieci

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacja Muzyczna- Dyrygentura Chóralna.

Absolwentka studiów pierwszego stopnia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Sztuki – Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Absolwentka studiów podyplomowych w Szkole Wyższej B. Jańskiego – Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Od kilku lat współpracuje z warszawskimi i mareckimi przedszkolami, w których prowadzi zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci. Uczestniczka wielu kursów doskonalących dla nauczycieli rytmiki.

Bartłomiej Pająk

Nauczyciel perksuji

Swoją perkusyjną przygodę rozpoczął w wieku 7 lat. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Tarnowie. Ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie perkusji prof. Jacka Woty oraz studia licencjackie na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie dr. hab. Dariusza Kaliszuka. Współpracował z takimi zespołami jak Męskie Granie Orkiestra, Kamil Bednarek, Mesajah, Grubson i wielu innych. Jest laureatem wielu konkursów perkusyjnych między innymi: w 2012 roku zdobył III nagrodę w konkursie „DrumFest” w Opolu w kategorii zestaw perkusyjny; w 2013 roku zdobył dwie I nagrody konkursu „DrumBattle” w Legnicy w kategorii zestaw perkusyjny oraz werbel; w 2015 roku zdobył I nagrodę w konkursie „Koncert Roku” dla najlepszego zespołu kameralnego wspólnie z kwartetem perkusyjnym. W 2016 roku wraz z Sylwestrem Malinowskim założył grupę perkusyjną Beats Beasts z którą występowali z takimi artystami jak : L.U.C., Mesajah, Grubson, Promoe.
W 2018 nagrał płytę MTV Unplugged Kamil Bednarek.
W 2018 nagrał płytę z NFM Choir - „Ubi Caritas”.
W 2019 nagrał płytę z Orkiestrą Męskiego Grania.

Krzysztof Kudła

Nauczyciel w programie gitarowym.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Opolu na kierunku gitara klasyczna. Od 2006 roku pracował jako nauczyciel gry na gitarze w opolskich szkołach muzycznych. Od 2013 był związany ze Szkoła Muzyczną Yamaha w Opolu. Ukończył wiele kursów i warsztatów gitarowych (m.in. w Jarocinie - Polska Akademia Gitary, Opolu, Gliwicach i Częstochowie).

Adam Michalczyk

Nauczyciel w programach wokalnych.

Występował w Teatrze Muzycznym Roma w musicalu „Les miserables” oraz „Ale Musicale!”, a także w Teatrze Studio Buffo w spektaklu muzycznym „Cohen-Nohavica”. Angażuje się w różne projekty muzyczne. Współpracował m. in. z Mariką, orkiestrą The Engeeniers Band oraz zespołem Lumen. Użyczał głosu w kilku reklamach telewizyjnych.

Dominika Stanisz

Nauczyciel skrzypiec

Skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec. Zwyciężczyni międzynarodowych konkursów: “World Open Online Music Competition 2021” oraz “IMKA International Music & Dance Competition 2021”. Laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu w ramach festiwalu „W barokowym stylu” (2021). Występuje na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej, m. in. w Polsce, Francji, Niemczech, Meksyku i Chinach. Ma na swoim koncie recitale solowe: w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie (2016), w Akademii Muzycznej w Krakowie (dyplom licencjacki, 2019), Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie (dyplom magisterski, 2021) oraz podczas koncertów finałowych na kursach mistrzowskich. Uczestniczyła w festiwalach kameralnych i orkiestrowych: “La Folle Journeé” (Warszawa, 2014, 2012), Międzynarodowy Festiwal Duettissimo (Kraków, 2018), Międzynarodowy Festiwal im. Jana Kiepury (Krynica Zdrój, 2017, 2018), Przedwiośnie Młodych (Kraków, 2018), Muzyczny Festiwal Młodych (Jugend Musik Fest) (Sachsen-Anhalt, Niemcy, 2016). W 2016 r. została koncertmistrzynią Polskiej Orkiestry Młodzieżowej – Lutosławski Youth Orchestra.